Hakkımızda

2017 yılında Abdullah TÜTÜNCÜ (Nadir Metal Rafineri) ve Ali YAMAN (NET İnşaat Danışmanlık Mühendislik A.Ş.) ortaklığı ile kurulan İNNO Gayrimenkul Yatırım A.Ş. birçok projenin altına başarıyla imza atmaktadır.

1967 yılından bu yana Kapalıçarşı’da Kıymetli Metal sektöründe faaliyet gösteren ve ”Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” (ISO 500) listesinde sekiz yıldır listenin ilk 100 firması arasında yerini alan Nadir Metal Rafineri, 2019 yılında da 43’üncü sırada yer alarak istikrarlı duruşunu sergilemeye devam etti. 

1996 yılından itibaren hizmet vermekte olan NET İnşaat Danışmanlık Mühendislik A.Ş.; yapı projelendirme, danışmanlık ve taahhüt alanlarında faaliyet göstermektedir. Bu kapsamda; endüstriyel tesisler, fabrika binaları, depolama binaları, araç satış ve servis istasyonları, oteller, okullar, konut ve kentsel dönüşüm projeleri, spor tesisleri vs. gibi birbirinden bağımsız birçok alanda hizmet vermektedir. 

Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde gerçekleşmesi önceliği ile üzerinde çalışılan projeler; mükemmellik, hız, yenilik ve güvenlikten ödün vermeden optimum çözümler üretilerek hayata geçirilmektedir.